Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Miller prezentuje nieruchomość do wynajęcia w doskonałym miejscu centrum Kamiennej Góry. Mieszkanie o powierzchni 43m2 w którym znajduje się duży pokój, jasna kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc.Nieruchomość posiada nowe centralne ogrzewanie gazowe.Ponadto właściciel zobowiązuje się do zabrania umeblowania z których najemca nie będzie chciał korzystać i zobowiąże się do zrobienia nowych mebli kuchennych na życzenie najemcy.Lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy.Możliwość parkowania tuż przy budynku.Niskie koszty utrzymania.
Koszt najmu: 1300zł + media(gaz,prąd,woda,śmieci)+ 1300zl kaucja zwrotna zabezpieczająca+ prowizja dla biura.
Oferta godna polecenia.
Kontakt w sprawie oferty: Ewa Dzielędziak 723917373
Nieruchomości to również bezpłatne porady i obsługa kredytowa, która daje możliwość znalezienia najlepszej oferty kredytowej na rynku. Wszelkie dodatkowe porady i spotkania w naszym biurze są bezpłatne. Zapraszam do oglądania w dogodnym terminie (również w weekendy). Obsługę transakcji prowadzimy w oparciu o ubezpieczenie OC w obrocie nieruchomościami.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.